WWW Ikariam.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWW Ikariam.

Stran Alianse WWW
 
KazaloLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Notranja pravila alijanse WWW

Go down 
AvtorSporočilo
WhiteWolf




Število prispevkov : 12
Join date : 01/05/2009
Kraj : Celje

Notranja pravila alijanse WWW Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Notranja pravila alijanse WWW   Notranja pravila alijanse WWW Icon_minitimeSob Maj 02, 2009 12:01 am

Exclamation STRAN JE ŠE V DELU Exclamation Na to temo se ne pošilja postov, ? ali kaj podobnega Exclamation



Tukaj bom napisal pravila , ki se jih bomo držali tako jaz kot vi. Ko bodo pravila napisana, se bo tema zaklenila.
LP vodja alijanse WWW
White Wolf
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
White Were Wolfs aliansa združuje igralce , ki ne klonijo pred nikomur! Smo miroljubni, ko smo pa napadeni stopimo skupaj v boj!


Pogoji za vstop v alijanso WWW:

-biti moraš AKTIVEN igralec

-nesebično si pomagamo med seboj ( po svojih zmožnostih)

-točke niso pomembne, pomembno pa je, da razvijaš mesta!

-zaželjene kordinate mest , blizu naših mest.

Arrow
Pravila alijanse WWW:

1.Zavezniške alijanse spoštujemo kot svoje igralce. Very Happy

2. Ne napadamo se med seboj. Evil or Very Mad

3. V težavah si pomagamo. bounce

4. Vsi smo enakovredni . king

5. Vsak član mora narediti lastno obrambno vojsko Twisted Evil

( potem bo tudi deležen vojaške pomoči soigralcev)

6. Vsak član mora biti aktiven. Vsaka odsotnost vecja od 24 do 48 ur se mora prijaviti vodji ali diplomatu ( ali na forum) Exclamation

da poskrbimo za obrambo mesta.

7. Redno aktiven pri diplomaciji, sporočanju,... study

8. Obvezna redna donacija na svojem otoku!!! lol!

Arrow
MIROVNI SPORAZUMI Z :


+++KNIGHTS TEMPLA2 - [KT1] +++
Dolina Hrastnca - [-DH-]
Legia Romagna - [L-R]
Mark A Primus - [MAP]
Murska Republik - [Mura]
Wild Panther 2 - [PAN2]
KARANTANIJA - [_III_]



+++ +++
Arrow
ZAVEZNIŠKE ALIJANSE


So alianse s katerimi aktivno sodelujemo na vseh področjih (vojska, diplomacija, surovine...). study


Basketball No.1- KNIGHTS TEMPLAR KT1 Basketball


++++++++++++++++++++++++++++++++
Internetni poštni naslov alijanse: Exclamation Exclamation Exclamation
whitewerewolfs@gmail.com
+++sem pošiljajte vse kar je pomembnega in si je pametno zapomniti.
+++( rezultate bitk, kdo vas je napadel, kordinate sovražnikov in zaveznikov,....)
+++priporočljivo je, da si kopirano zadevo iz igre shranite v WORD in potem pošlete preko svojega meila -zaradi boljše preglednosti sporočila.
LP
WW
Arrow
MIROVNI SPORAZUM Z ALIJANSAMI :: study
( samo eno pravilo, je igralcev alijans s katerimi imamo sporazume se nikakor ne napada, če si napaden od katera igralca iz zavezniških alijans to takoj sporočite meni, oziroma njihovemu diplomatu-da se zadeva reši. Še enkrat NE NAPADAMO ALIJANS S KATERIMI IMAMO SPORAZUME---za neposlušnost sledi kazen, ban iz alijanse in prepuščen si na nemilost Crying or Very sad ) Twisted Evil

Evil or Very Mad NEAKTIVNOST Evil or Very Mad člana v alijansi, se smatra, če ne nadgrajuje mest , obzidja, vojske, nedonacija na otokih-vsak teden se bo preverjalo napredovanje posameznega igralca po točkih in če je sam poskrbel za obrambo mesta. Neaktivni člani bodo odpuščeni Twisted Evil iz alijanse po 2 opozorilu na tem forumu.



LP
Vodja WHITE Wolf
DONACIJE
Dodal pa bi še točko donacije vodji ( meni osebno), iz enega preprostega razloga. Za vsakega igralca, ki ga sprejme naš tajnik potrebuje točko diplomacije, ki jo lahko odda samo vodja-jaz. Do sedaj je nekako šlo, potem pa se je ustavilo. Dvakrat ste mi pomagali da sem lahko nadgradil ambasade. Zato bi predlagal donacijo na vsakega igralca simbolno po (1x na teden med petkom in nedeljo)

Arrow 100 enot lesa
Arrow 100 enot marmorja
---enkrat tedensko( ko bodo stopnje ambasad se drastično povečale v nadgradji pa po 300 enot-za kar sedaj še ni potrebno) Upam, da zastopite, ker sam nadgrajevati ne morem , ker prijave se večajo mi pa tudi. In jaz osebno, si ne morem privoščiti potek kulturnih izmenjav kot ostali igralci.
Na vseh 4 mestih imam ambasade-kamor lahko pošlete donacijo:
study WHITE Wolf Skupno: 4 study
WhiteWereWolf1 [3:2]
White WereWolf2 [43:36]
White WereWolf [43:36]
WhiteWereWolf3 [42:36]

Hvala za razumevanje.


Na forumu se naj odprejo dve novi temi
Arrow -Donacije, kjer vsak napiše kdaj in koliko je doniral za ambasado vodji, da bo pregledno vsem-Pod to temo naj odpre vsak Temo-z svojim imenom in vedno piše v svojo temo koliko in kdaj je poslal donacijo.
-in pa temo Arrow Steber alijanse-kjer se bodo pisala opozorila igralcem , kateri so neaktivni ..
Nazaj na vrh Go down
 
Notranja pravila alijanse WWW
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» INTERNA PRAVILA ALIANSE;OBRAMBA MEST

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
WWW Ikariam. :: Administracija :: Interna pravila alianse-
Pojdi na: